Matthew екстремно дилдо 22цм

1599 ден

Карактеристики:

  • 22 cm за екстремно реално, исполнето искуство
  • Материјал: Течен силикон
  • Боја: Основна виолетова со сини и розеви шари
  • Водоотпорен
  • Тежина: 330 gr
  • Дефинирана глава, заоблена и ерогена форма за реалистична стимулација
  • Силна вшмукувачка основа компатибилна со страп – он ремен
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: Matthew Категорија
Сигурно плаќање
Matthew екстремно дилдо 22 цм

Matthew екстремно дилдо 22цм е реална секс играчка која ветува максимално задоволство без разлика дали се користи самостојно или со партнер. Неговата специјално дизајнирана форма, со заострен врв и заоблено вратило, овозможува лесно и удобно вметнување, додека текстурираната осовина со вени и гребени обезбедува реална сензација за севкупно подобрено искуство. Ова висококвалитетно дилдо ( dildo ) е направено од силикон, кој е хипоалергичен, без фталати и безбеден за телото. Исто така, не е порозна, што ја прави лесна за чистење и без штетни бактерии.

Силната основа за вшмукувачка чаша овозможува игра без раце на која било мазна површина и е компатибилна со повеќето ремени, што ја прави одлична опција за игра со ремен. Користењето на Matthew дилдото е едноставно. Измијте го со топла вода и благ сапун пред употреба, обилно нанесете подмачкување на база на вода на дилдото и саканото место и вметнете го полека, следејќи ја природната кривина на вашето тело. Контролирајте ја брзината и длабочината на пенетрација со рака.

По употреба, измијте го дилдото со топла вода и благ сапун, исплакнете го темелно и исушете го со чиста крпа. Чувајте го на ладно и суво место подалеку од директна сончева светлина.

Генерално, Matthew екстремно дилдо 22цм е сексуална играчка, висококвалитетна и безбедна за телото. Обезбедува интензивни и задоволувачки искуства за корисниците кои сакаат поголема стимулација.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Matthew екстремно дилдо 22цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Matthew екстремно дилдо 22цм
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top