LoveToy – Сет за врзување на кревет

1990 ден

Карактеристики:

  • Сет за врзување на кревет
  • Боја: Црна
  • Материјал: Метал и висококвалитетен најлон безбеден за телото
  • Прилагодлив
  • Одговара на повеќето големини на кревет
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-B1026 Категорија
Сигурно плаќање
LoveToy – Сет за врзување на кревет

Направете вашите BDSM фантазии да се остварат брзо и лесно сo овој LoveToy – Сет за врзување на кревет! Препуштете се на светот на возбудливи можности со нашиот извонредно дизајниран сет за врзување во кревет. Создаден за удобност и издржливост, овој сет ветува дека ќе ги подобри вашите интимни моменти.

Комплетот содржи 4 допирни точки кои одговараат на душек со која било големина. Манжетните на глуждот и зглобот се отстранливи и изработени од неопрен за да се обезбеди ваша удобност.

Кога не ги користите, можете да ги чувате завоите за рацете и нозете под душекот и да ги извлечете кога сакате. Ремените се доволно долги за да се инсталираат под креветот, нудејќи беспрекорно и сигурно поставување што останува скриено од обичен поглед додека не сте подготвени да играте.

Манжетните се меки и удобни на допир. Тие се универзални по големина и може да се прилагодат.

Направено од висококвалитетен најлон безбеден за телото, нашиот сет за врзување на кревет е нетоксичен, без мирис и удобен против кожата. Уживајте знаејќи дека вашето задоволство е поврзано со безбедноста.

Пробајте нешто различно

Со облога од пена во лисиците и оковите, овој сет за врзување на кревет обезбедува максимална удобност додека одржува безбедно држење. Деликатниот дизајн е пријателски настроен кон зглобовите и глуждовите, овозможувајќи продолжена употреба без непријатност.

Нашиот сет за врзување на кревет е направено да трае. Со проверени и издржливи матерјали, можете да му верувате на овој сет за да издржи интензивни сесии. Секогаш спремен да обезбеди постојано задоволство.

Сетот за врзување на кревет е смислено дизајниран за универзална употреба. Долгите, прилагодливи ремчиња можат да се вклопат во кревети до супер кралска големина, што го прави разновиден за различни поставки.

Подобрете ги вашите интимни авантури со нашиот врвен најлонски костим за ропство и откријте го совршениот спој на удобност, сигурност и возбуда.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Сет за врзување на кревет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy - Сет за врзување на креветLoveToy – Сет за врзување на кревет
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top