Lovense – Gravity Дилдо вибратор

9999 ден

Клучни карактеристики:

  • Материјали: изработени од силикон безбеден за телото и нерѓосувачки челик
  • Тежина: 385,6 грама уживање
  • Напојување: Само 120 минути за повеќечасовно задоволство
  • Време на употреба: До 240 минути непрекината екстаза
  • Во мирување: Подготвен за до 120 часа исчекување
  • Водоотпорен: IPX6 Водоотпорен за водни авантури
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка

SKU: E33748 Категории ,
Сигурно плаќање
Lovense – Gravity Дилдо вибратор

Подигнете го вашето задоволство со LOVENSE – Dildo со потиснување на гравитацијата

Со огромно задоволство ви го представуваме ова чудо од иновација за задоволство – Lovense – Gravity Дилдо вибратор. Чудо на автоматско задоволство контролирано од апликации, оваа извонредна креација носи нова димензија на вашите интимни искуства. Подгответе се да бидете потопени во светот на сензации кои пркосат на гравитацијата и ги издигнуваат вашите желби на нови височини.

Искусете ја моќта на гравитацијата

Lovense – Gravity не е само дилдо – тоа е далечински управувано, автоматизирано и вибрирачко чудо што ги трансформира вашите фантазии во реалност. Неговиот силен дизајн на вшмукувачката чаша беспрекорно се прилепува до секоја мазна површина, овозможувајќи ви моментален пристап до интензивно задоволство. Без оглед на вашиот претпочитан агол или позиција, Gravity се прилагодува без напор, обезбедувајќи ја врвната авантура за соло играње. Освен тоа, замислете како ја поканувате Gravity како гостинска ѕвезда во вашите најинтимни моменти, претворајќи ги вашите фантазии за тројка во опиплива екстаза.

Симфонија на сензации

Ве очекуваат двојни сензации бидејќи Gravity може да се пофали со мотор со вибрации на врвот и нуди до 140 удари во минута со должина на удар од 3 cm. Оваа симфонија на задоволство е дизајнирана да резонира длабоко, водејќи ве до неверојатни кулминации кои ќе го редефинираат вашето разбирање за екстазата.

Прифатете ја слободата на hands free задоволство 

Цврстиот вакуум е вашиот начин за уживање без раце. Прикачете ја Gravity на која било мазна површина и оставете ги вашите фантазии да оживеат додека доживувате задоволство без граници. Тоа е повеќе од само dildo – тоа е ваш придружник во светот на безграничното задоволство.

Ослободете ја моќта

Со интензивни сензации кои водат до повеќекратни оргазми, моторите на Gravity се подготвени да ги задоволат вашите желби. Уживајте во задоволство до 4 часа користење на батеријата, отклучувајќи ја екстазата повторно и повторно.

Искусете ново царство на задоволство со Lovense – Gravity Дилдо вибраторот. Подигнете ги вашите желби, истражете нови агли и прифатете ја моќта на задоволството според вашите услови. Дали сте подготвени да и пркосите на гравитацијата и да откриете сензации надвор од имагинацијата?

Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена

Brand

Lovense

Првите производи на Lovense се појавија кон крајот на 2013 година, Макс и Нора беа првите интерактивни секс играчки од ваков вид базирани на апликации. Посветениот тим на програмери работи напорно за да ви ги донесе карактеристиките што ги сакате и ги очекувате од компанија за секс технологија. Повратните информации од клиентите му дозволија на Lovense да биде еден од пионерите во индустријата и да ги има најдобрите прозиводи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovense – Gravity Дилдо вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lovense - Gravity Дилдо вибраторLovense – Gravity Дилдо вибратор
9999 ден

Достапно по нарачка

Scroll to Top