Lioness – The Lioness 2.0 Премиум вибратор

13999 ден

Клучни карактеристики:

  • Име на производ: LIONESS – The Lioness Премиум вибратор 2.0
  • Материјал : Безбедни за телото
  • Технологија: Вградени сензори за мерење на контракција на карличниот под
  • Компатибилност со апликации: бесплатна апликација Lioness за увид и анализи
  • Димензии: Прилагодени за удобност и истражување
  • Боја: Елегантен виолетов дизајн
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Сигурно плаќање
Lioness – The Lioness 2.0 Премиум вибратор

Отклучете го вашиот потенцијал за задоволство со LIONESS – The Lioness 2.0 вибраторот

Доживејте нова димензија на самооткривање и задоволство со The Lioness. Ова е повеќе од само vibrator, Lioness е иновативна алатка за истражување што ви дава моќ да го разберете вашето тело како никогаш досега. Преку врвна технологија и интуитивен дизајн, го револуционизира начинот на кој доживувате возбуда и оргазам.

Нова ера на мерење на сензации

LIONESS воведува револуционерен концепт со сензори вградени во неговиот дел што може да се вметне. Овие сензори генијално ги мерат контракциите на карличниот под – суптилните движења на вагиналните и/или аналните мускули кои се собираат и опуштаат. Зошто е ова важно? Овие контракции се меѓу најпроникливите показатели за возбуда и оргазми. Како што вашето задоволство се засилува, мускулите на карличниот под ритмички се собираат и се релаксираат, создавајќи уникатна шема.

Вашето задоволство, вашите податоци

Но, има повеќе за тоа. Со бесплатната апликација Lioness како ваш водич, добивате пристап до светот на информации за реакциите на вашето тело. Апликацијата ви овозможува да следите и анализирате што го подобрува вашиот оргазам, што негативно влијае на нив и што предизвикува различни варијации. Навлегувајќи во овие податоци, ги откривате тајните зад реакциите на вашето тело, поттикнувајќи подлабока врска со себе.

Откривање на вашиот потенцијал за задоволство

LIONESS ви дава моќ да станете пионер на вашето сопствено патување за задоволство. Со својата иновативна технологија и спарување апликации, имате алатки за да се самоекспериментирате и да стекнете непроценливи увиди. Откријте како различни фактори влијаат на вашето возбудување и оргазми – од расположение и стрес до консумирање алкохол и различни партнери. Откријте ја сложената мрежа на сензации кои придонесуваат за вашето задоволство и тргнете на патување за самооткривање.

Подигнете го вашето задоволство со LIONESS – The Lioness вибраторот. Прифатете ја иднината на самоистражување, разбирање и зајакнување. Откријте ги тајните на вашиот потенцијал за задоволство како никогаш досега.

Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Lioness

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lioness – The Lioness 2.0 Премиум вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lioness – The Lioness 2.0 Премиум вибратор
13999 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top