-13%

Ladyfinger – Црн Вибратор

Original price was: 799 ден.Current price is: 699 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: ABS пластика со PU слој.
  • Без фталати
  • Должина: 13,6 см.
  • Дијаметар: 2,7 см.
  • Вибрации: Повеќебрзински.
  • Напојување: 1 x AA батерии (не се вклучени).
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-221968 Категории ,
Сигурно плаќање

Ladyfinger – Црн Вибратор

Дали го барате вашиот прв вибратор или едноставно претпочитате задоволство во ситниот дизајн? Тогаш повеќебрзинскиот vibrator Ladyfinger може да биде нешто за вас.

Малиот вибратор има заострен врв за особено прецизна стимулација, како и мазна и вкусна површина која одлично се чувствува на кожата дури и на вашите најинтимни места.

Има многу можности за експерименти со нежна и силна стимулација на клиторисот преку прекрасните вибрации со повеќе брзини, кои лесно се прилагодуваат на ротирачкото копче на дното на вибраторот.

Најдете го вашето омилено ниво за време за соло игра или дозволете на вашиот партнер да ви помогне.

Ladyfinger е направен од тврда ABS пластика со свиленкаста мазна површина целосно без фталати. Користи 1 x AA батерија, (не  е вклучена)

Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ladyfinger – Црн Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Ladyfinger – Црн Вибратор
Original price was: 799 ден.Current price is: 699 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top