Je Joue – Uma вибратор

4999 ден

Карактеристики:

  • Покриен со мазен, мек, 100% одобрен од FDA, безбеден за телото силикон
  • 100% водоотпорен
  • Целосно се полни преку уникатната магнетна штипка
  • Може да се прилагоди од убаво слабо татнеж до силен интензивен финиш
  • Се одликува со пет шеми на вибрации
  • Тивки вибрации
  • 2 часа полнење = 2 часа задоволство
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24508 Категории ,
Сигурно плаќање

Je Joue – Uma вибратор

Совршено контурирана, супер-мазната Uma обезбедува сензационална, длабока вибрирачка стимулација надвор или внатре. Совршена за соло или игра со партнерот. Петте различни нивоа на вибрации и модели на Uma ви овозможуваат да ја пронајдете вашата совршена комбинација, додека нејзината нежна, беспрекорна форма е направена за да ги следи вашите облини и да стигне до сите вистински места.

Како да уживате?
Мазната, елегантна и заострена форма на Uma овозможува одличен вовед во природните облини на вашето тело, без разлика дали се надвор или внатре. Обидете се да ја истражите и клиторалната и внатрешната стимулација со Ума. Благодарение на должината и формата на овој вибратор, Uma е прекрасно лесен за употреба како стимулатор на клиторисот за време на сексот – особено кога вашата точка е во тешко достапна положба. Uma е прекрасно прилагоден за разновидни вибрации на клиторисот. Можете дури и да ја однесете Uma на турнеја по целото тело или телото на вашиот партнер. Со пет разновидни нивоа на вибрации и пет модели на вибрации, Uma обезбедува многу различни опции за вашето уживање.

Не заборавајте на подмачкувањето! Je Joue советува користење на подмачкување на база на вода со сите наши играчки, за совршено непречено искуство.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Je Joue

Софистицирани, елегантно непослушни и создадени за сензуално уживање, сексуалните играчки Je Joue се врвен квалитет. Со убаво изработени дизајни водени од стручен тим и опсежно истражување, Je Joue ги овластува луѓето да истражуваат нов свет на интимни - и бесконечни - можности. Лансиран во 2008 година и инспириран од пионерските продавачи на „секс позитивни“ ширум светот, Je Joue создава производи за задоволство кои не само што се убави и 100% безбедни за телото, туку и се информирани од вистинската анатомија. Тие работат за што е можно повеќе различни тела, бидејќи зајакнувањето на сексуалното задоволство треба да биде право на секого. Навлегувајќи во науката за вибраторите, уникатниот мотор на Je Joue беше дизајниран да вибрира на ултра ниска фреквенција. Чувствителните вибрации навлегуваат подлабоко низ телото, стимулирајќи повеќе внатрешни точки на задоволство и создавајќи ги оние „подлабоки, побогати сензации“ на Je Joue.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Je Joue – Uma вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Je Joue – Uma вибратор
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top