-11%

Fifty Shades of Grey – Greedy Girl Dual Density вибратор

Original price was: 8999 ден.Current price is: 7999 ден.

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон
 • Алергени: Без фталати и латекс
 • Водоотпорно: Да
 • Целосна должина: 24,1 см
 • Вметната должина: 13,3 cm
 • Дијаметар: До 5 см
 • Вибрации:
  – Вратило: 3 брзини и 9 обрасци
  – Зајачки уши: 3 брзини
 • Напојување :  Вклучен USB-полнач
 • Време на полнење: 120 мин
 • Време на користење: До 60 мин
 • Препорачан лубрикант: На база на вода
 • Вклучено: Сатенска чанта
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31187-FS80006 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Greedy Girl Dual Density вибратор

Подгответе се за моќно задоволство бидејќи оваа Fifty Shades of Grey – Greedy Girl Dual Density вибратор истовремено ја стимулира вашата Г-точка и клиторисот со вибрации. Дебелината, заоблена осовина и ситното зајаче за клиторисот се опремени со посебни мотори кои можете да ги контролирате поединечно за чисто задоволство.

Нанесете добра количина на подмачкување на база на вода на свиленото меко и флексибилно силиконско вратило пред да го вметнете и уживајте во неговите 3 брзини и 9 модели на вибрации. Главата има мало искривување наменето да ја погодува вашата Г-точка за нежна и длабока стимулација.

Во исто време, зајачките уши вибрираат со 3 брзини кон вашата клиторична област, што дава искуство на комбинирани оргазми. Контролирајте ги вибрациите на двете копчиња на рачката за до 36 можни комбинации.

Водоотпорниот вибратор лесно се чисти со вода и благ сапун или средство за чистење на секс играчки за добра хигиена. Наполнете го преку вклучениот USB-кабел и складирајте го во вклучената дискретна сатенска торба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Greedy Girl Dual Density вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Greedy Girl Dual Density вибраторFifty Shades of Grey – Greedy Girl Dual Density вибратор
Original price was: 8999 ден.Current price is: 7999 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top