Fifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибратор

7499 ден

Карактеристики:

 • Стимулација на клиторисот: Цврсти зајачки уши
 • Режими на вибрации: 15 (12 брзини и обрасци во ушите, 3 брзини во вратило)
 • Материјал: Мазен црн силикон
 • Се полни: Да, вклучен USB кабел
 • Функција за заклучување за патување: да
 • Водоотпорен: 100%
 • Димензии: 143 x Дијаметар 71 mm
 • Должина што може да се вметне: 110,72 mm
 • Внатрешен обем во мирување: 129,5 mm
 • Максимален внатрешен обем: 150 mm
 • Тежина: 285 g
 • Батерија: Li-Ion 850mAh 3,7V
 • Време на полнење: Приближно 2 часа на 5.0V 700mA
 • Корисничко време: до 2 часа
 • Време на мирување: до 90 дена
 • Интерфејс: 3-копчиња
 • Боја: Мат црна
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

SKU: E27151 Категорија
FSOG logo
Сигурно плаќање
Fifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибратор

Ослободете ги вашите желби со педесетте нијанси на сиво – Fifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибратор.

Откријте ја страста повторно:

Влезете во жешкиот свет на Анастасија и Кристијан Греј со официјалната колекција за задоволство на педесет нијанси на сиво. Инспирирана од најпродаваната еротска книжевна сензација, оваа колекција ги воодушевува двојките ширум светот од своето основање во 2012 година. Сега, овој rabbit вибратор  G-Spot Greedy Girl го поттикна создавањето на колекцијата Greedy Girl, дизајнирана да понуди неспоредливо клиторично задоволство.

Волшебно задоволство:

Прифатете реални сензации инспирирани од иконскиот дизајн на зајакот кај Greedy Girl. Препуштете се во уживањето на Greedy Girl G-Spot Вибраторот што дава интензивно внатрешно задоволство. Дозволете цврстите зајачки уши вешто да го стимулираат вашиот клиторис, издигнувајќи го вашето искуство на нови височини на задоволство.

Откријте го задоволството, ослободете ја моќта:

Откријте го задоволство со помож на моќниот мотор, кој нуди импресивни 15 режими на вибрации. Изберете од 12 брзини и модели во ушите, заедно со 3 брзини во вратилото. Елегантната црна силиконска надворешност додава елегантен допир, обезбедувајќи и естетско задоволство.

Беспрекорно полнење и безгранична авантура:

Наполнете го уредот без напор користејќи го вклучениот USB-кабел и уживајте во непрекинато задоволство. Функцијата за заклучување на копчињата обезбедува дискретно патување, додека 100% водоотпорниот дизајн на вибраторот ги повикува водените фантазии без ограничување.

Подобрете го вашето искуство:

Fifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибраторот,  доаѓа во комплет со елегантна сатенска торбичка за складирање, што ви овозможува да го цените вашето задоволство со стил. Оставете свој белег со логото испечатено на рачката, прифаќајќи го наследството на Педесет нијанси сиво додека ги истражувате желбите без граници. Доживејте задоволство според вашите услови и разбудете ги вашите внатрешни страсти со колекцијата на Greedy Girl.

Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey - Greedy Girl G-SpotFifty Shades of Grey – Greedy Girl G-Spot Вибратор
7499 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top