FeelzToys – Movee Прстен за пенис

999 ден

Карактеристики:

  • Батериите се вклучени.
  • Надворешна големина: 4,5 см
  • Внатрешна големина: 3,2 см
  • Боја: Сина
  • Хигиенски и лесен за чистење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21088 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање

FeelzToys – Movee Прстен за пенис

Ергономски дизајниран, моќен, висококвалитетен вибрирачки прстен за пенис. Она што е уникатно за оваа ставка е позиционирањето на вибраторот. Моторната единица на овој прстен на пенисот е поставена под прав агол на прстенот за да обезбеди засилена стимулација на клиторисот.

Вибраторската единица може лесно да се отстрани од производот. Покрај тоа, батериите на вибраторот се заменливи, што значи дека ќе имате долгогодишно уживање со овој производ.

Производите на Feelz Toys се направени од 100% медицински, висококвалитетен силикон. Овој материјал е најдобриот и најбезбедниот материјал што може да се користи во еротски производи. Истиот овој материјал веќе е широко користен во разни други примени, како на пример во сервисот за храна и во здравствената индустрија.

Силиконот се чувствува мек како природна кожа, брзо се загрева и останува топол подолго од другите материјали. Материјалот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач. Понатаму, нашите производи се сите хипоалергични и лесно се чистат со едноставна топла вода и благ сапун.

Производите на Feelz Toys се најиновативните, еколошки одржливи и безбедни еротски производи кои моментално се достапни на пазарот. Сите наши производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства.

Користете само лубриканти на база на вода со производите на Feelz Toys. Не користете лубриканти на база на силикон.

Чистењето е многу едноставно, едноставно користете топла вода и добро средство за чистење играчки или неутрален ph сапун.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Светло сина

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Movee Прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Movee Прстен за пенис
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top