Beast Rings – Прилагодлив прстен за пенис

599 ден

Клучни карактеристики:

  • Прстен за пенис
  • Материјал: Цврст силикон
  • Прилагодлив
  • Флексибилен
  • Безбедни материјали за телото
  • Прилагодлива јамка
  • Ја продолжува ерекцијата и ги подобрува односите
  • Вкупна должина: 12 cm (издолжена)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BR-768 Категорија
Сигурно плаќање

Beast Rings – Прилагодлив прстен за пенис

Beast Rings, бренд создаден од експерти за современиот човек.

Во Beast Rings ќе најдете висококвалитетни прстени за пенис, со најдобрите материјали на пазарот, совршени за да издржите повеќе во вашите врски и да ја добиете ерекцијата за која отсекогаш сте сонувале.

Овој прстен е класика во светот на прстените. Цврст прстен со силиконска јамка, кој му овозможува на прстенот да има малку истегнување, за дополнителна удобност, но сепак силен и моќен, за да ги добиете оние ерекции што отсекогаш сте ги посакувале.

Во средината на прстенот ќе видите затворач под притисок, со кој можете да ја прилагодите големината на прстенот, што го прави погоден за секоја големина на пенис.

Не заборавајте да го користите вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнителна влажна ноќ и да се грижите за вашиот Beast Ring со добро средство за чистење играчки, добро исушете го и оставете го на безбедно место. Запомнете да не ги носите прстените во екстремен временски период, ако се чувствувате непријатно отстранете го прстенот.

Се разбира, безбедноста е наш приоритет број еден и ви препорачуваме да го користите овој уред не подолго од 30 минути истовремено и да дозволите периоди за одмор од 60 минути помеѓу употребата. Запомнете, имате само еден пенис и еден сет на топчиња, затоа третирајте ги правилно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Beast Rings – Прилагодлив прстен за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Beast Rings – Прилагодлив прстен за пенис
599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top