Дилдо Hyleos 18 cm

2999 ден

Карактеристики:

 • Дилдо што свети
 • Силикон од врвна класа
 • Основа за вшмукување
 • Доаѓа со гратис мини вибратор
 • Компатибилен со стрепон ремен
 • Безбедно за телото
 • Лесно се чисти
 • Водоотпорен
 • Се препорачува лубрикант на база на вода
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Димензии:
  Должина: 19 см
  Должина што може да се вметне: 14 cm
  Дијаметар: 3,8 см

Достапност: На залиха

SKU: 3662811091980 Категорија
Сигурно плаќање
Дилдо Hyleos 18 cm

 

Дилдо за најстручните. Има реална форма, но со извртување, тело полно со лушпи за додавање задоволство и сензации. Dildo кое ќе ги задоволи сите ваши најскриени желби.

Карактеристики:

Направено од винил
Без фталати
Лушпесто тело

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Addiction

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо Hyleos 18 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Дилдо Hyleos 18 cm
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top