Agusto – Сет Прстени за пенис

399 ден

Карактеристики:

  • 3 прстени за пенис со различна големина
  • Материјал: Силикон
  • Разбудете ја вашата креативност
  • Повеќе опции за носење
  • Совршен за сите мажи
  • Удобно, еластично и издржливо
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Нема на залиха

SKU: AG-023 Категорија
Сигурно плаќање
Agusto – Сет Прстени за пенис

Ви ги претставуваме Agusto – Сет Прстени за пенис – сет дизајниран да го подобри задоволството и да ги подобри и интензивира интимните искуства за вас и вашиот партнер. Прецизно изработен со внимание на деталите, овој сет нуди разноврсност и возбуда за поисполнето интимно искуство.

Клучни карактеристики:

Материјали со врвен квалитет: Секој прстен во сетот Agusto е изработен од висококвалитетен силикон безбеден за телото. Мазниот и растеглив материјал обезбедува удобно, но цврсто вклопување, зголемувајќи го задоволството додека одржува безбедност и удобност.

Повеќе големини за разноврсност: Сетот вклучува прстени со различна големина, обезбедувајќи повеќе опции кои совршено одговараат на вашите потреби. Без разлика дали барате поцврста сензација или понежен стисок, разновидноста ви овозможува да го прилагодите вашето искуство.

Засилени сензации: Со нежно ограничување на протокот на крв, овие прстени потенцијално можат да создадат подолготрајни и поцврсти ерекции. Оваа засилена сензација може да доведе до зголемено задоволство и позадоволителни искуства за двајцата партнери.

Лесни за чистење и повторна употреба: Изработени од силикон безбеден за телото, овие прстени лесно се чистат со благ сапун и вода, осигурувајќи дека се подготвени за повторна употреба.

Подигнете ги вашите интимни моменти на следното ниво со сетот прстени за пенис – Agusto. Без разлика дали сакате да истражувате нови сензации, да го продолжите задоволството или да додадете нешто на вашите интимни средби, овие прстени нудат разноврсност и возбуда. Откријте ново ниво на задоволство и интимност заедно.

Инвестирајте во подобрување на вашите интимни искуства. Нарачајте го сетот прстени за пенис – Agusto и откријте ново  зголемено задоволство за вас и вашиот партнер.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Agusto – Сет Прстени за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top