Wand Вибратор со додатоци

1190 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Медицински силикон + ABS
  • Големина: 3 cm*19 cm
  • Тежина: 232 gr
  • 10 режими на вибрација
  • Боја: Розова
  • 3 додатоци за поголемо задоволство
  • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL- VS015 Категории ,
Сигурно плаќање
Wand Вибратор со додатоци

Дали повеќето вибратори ве оставаат да сакате и барате повеќе? Дозволете ни да ви го представиме Wand Вибратор со додатоци. Овој масажер е компактен, но моќен вибратор, и е дизајниран да ви ги овозможи најинтензивните сензации. Без разлика дали го користите самостојно или со партнер Wand вибраторот несомнено ќе ви помогне во вашите еротски истражувања со својата неспоредлива моќност.

Најдоброто од се е што овој вибратор се полни, безбеден е за телото и целосно е водоотпорен, што значи дека можете да го однесете секаде каде што ќе ве одведат вашите истражувања и фантазии.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wand Вибратор со додатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Wand Вибратор со додатоциWand Вибратор со додатоци
1190 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top