Вибратор за во гаќички со App Control

1499 ден

Карактеристики:

  • Големина: 45 x 100 mm
  • Материјал: 100% силикон безбеден за телото
  • Tивок начин на работа
  • Водоотпорен (IPX6)
  • 8 часа мирување
  • Работа до 1,5 часа со полна батерија, дури и по 8 часа мирување
  • 9 шеми на вибрации и интензитет
  • Целосна контрола преку мобилна апликација
  • Без мирис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибратор за во гаќички со App Control

Вибратор за во гаќички со App Control е супер возбудлив за носење! Дозволете дискретниот и стилски вибратор да ве однесе во нова и незаборавна авантура.

Или подобро кажано: можете да го земете вибраторот со себе и да тргнете во авантура. Бидејќи овој вибратор одлично се вклопува во вашите гаќички и се конролира преку мобилен телефон за да можете целосно да ја предадете контролата на некој друг. Вашиот партнер на пример. Носете го вибраторот за време на ноќно излегување и играјте си со себе или имајте романтична вечер со партнерот и оставете го вашиот партнер да одлучи колку ќе бидете возбудени. Излегувањето никогаш не било толку возбудливо.

Оваа секс играчка е многу безбедна бидејќи е направена од 100% медицински силикон безбеден за телото и е 100% водоотпорна. Не се грижете дали ќе се навлажни, можете целосно да се опуштите. Обликот е ергономски дизајниран така што е многу пријатен за носење. Не го чувствувате се додека не почне да вибрира… И исто така многу важно: вибрацијата на гаќичките е тивка, па само вие и вашиот партнер знаете што се случува во вас.

Вибраторот има 9 функции на вибрации, повеќе од доволно за да се забавувате. што овозможува многу простор за возбудлива, интензивна и жешка вечер!
Вибраторот за во гаќички со App Control е исто така многу убав подарок за да и го подарите на вашата девојка. Забавата и возбудата се загарантирани!

Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вибратор за во гаќички со App Control”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Вибратор за во гаќички со App Control и кутијаВибратор за во гаќички со App Control
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top