Vibe Therapy – Tri

2599 ден

Карактеристики:

 • Целосно водоотпорен
 • Три индивидуални вибрирачки мотори
 • Тивка, но моќна вибрација
 • 7 програми за контролиран интензитет на вибрации
 • Високо имагинативен и ергономски дизајн
 • Хигиенски супериорен медицински силикон
 • Копчиња на допир за лесно користење
 • Вкупна должина: 23 см
 • Дијаметар: 4 см
 • Користи три AAA батерии (не се вклучени).
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E22360 Категории ,
Сигурно плаќање

Вибратор Tri на брендот Vibe Therapy

Vibe Therapy Tri силиконски водоотпорен вибратор со 3 индивидуални вибрирачки мотори и 7 функции. Тој е целосно водоотпорен, тивки, но моќни вибрации. Високо имагинативен и ергономски дизајн и копчиња на допир за лесно користење. Тој е 100 проценти водоотпорен и е совршен за подводни игри и лесно се чисти. Обемот се згуснува за рачката создавајќи суптилен гребен ги стимулира внатрешните усни и клиторисот кога длабоко се вметнуваат. Длабоко задоволувачка алатка на задоволство во која треба да се поверува. Димензии 23 см должина со 4 см дијаметар. Достапен во виолетова боја.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Vibe Therapy

Vibe Therapy е бренд со вибратори направени од медицински силикон.Сите производи се дизајнирани имајќи ја на ум модерната жена и се лични масажери од следната генерација. Тие се дизајнирани со љубов во форма и материјали за да обезбедат навистина терапевтско и шик искуство. Тие ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет ширум светот. Палетата е дизајнирана да одговара на секое расположение и стил, Vibe Therapy се персонализирани во секоја смисла на зборот. Елегантно дизајниран за моќни перформанси! Бесшевни, софистицирани, луксузни водоотпорни масажери изработени од силикон.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vibe Therapy – Tri”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Vibe Therapy – Tri
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top