The Cowgirl – The Unicorn Премиум секс машина за јавање

139000 ден

Карактеристики:

  • Трансформираната сексуална машина за јавање, сега премиум магичен еднорог
  • Два силиконски додатоци за да одговараат на вашето расположение
  • 50 cm Rainbow Tail Flogger за дополнителна возбуда
  • Далечинскиот управувач со LED со кабел, кој ве става под контрола
  • Течно-пропустлива патосница за удобност и чистота
  • Универзален адаптер за светско задоволство
  • Упатство за употреба што ќе ве води низ искуството
  • Интеграција на FeelTechnology за извонредно чувство
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Сигурно плаќање
The Cowgirl – The Unicorn Премиум секс машина за јавање

Откријте ја магијата на The Cowgirl Unicorn Edition – каде што галопирањето на каубојка се трансформира во волшебно возење на еднорог до задоволство! Ова специјално издание премиум секс-машини за јавање воведува свет на задоволство, со додатоци за нежни и интензивни сензации. Со отстранлива шарена опашка ( тепалка ) и моќен далечински управувач со кабел, плус капацитет на тежина до 181 kg, изданието Unicorn е вашиот билет за фантастична соло или заедничка авантура.

Искусете ја возбудата на Rainbow Tail Flogger:

Отклучете нови нивоа на возбуда со опашката во боја на виножитото со должина од 50 см. Без разлика дали сте расположени за разиграно задевање или малку забавна казна, овој додаток додава волшебен пресврт на вашите интимни моменти.

Зголемете ја удобноста и задоволството:

Смисливме се за да го направиме вашето искуство исклучително. Патосницата отпорна на течности не само што ги одржува работите уредни, туку и ги апсорбира вибрациите и обезбедува удобна површина за вашата игра. Нурнете во задоволството со самодоверба, знаејќи го секој детал.

Почувствувајте ја моќта и контролата:

Подгответе се за интензивно патување со моќни вибрации од 1200 вртежи во минута. Со вртливата ротација од 360 степени и 6 уникатни режими на вибрации, вие целосно го контролирате вашето задоволство. Изберете помеѓу далечинскиот управувач со кабел или еден од двата силиконски додатоци за да го приспособите вашето искуство.

Ослободете ги вашите фантазии:

Препуштете им се на вашите желби безгрижно. Изданието Unicorn има два силиконски додатоци кои се грижат за различни сензации, сите без никакво комплицирано склопување. И со 100% веганска кожа, луксузот се вклопува со удобноста.

Искусете го спојувањето на фантазијата и реалноста. Изданието Cowgirl Unicorn ги носи вашите желби на нови височини. Така, седнете и пуштете ја вашата фантазија да дивее!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Бела

Brand

Lovense

Првите производи на Lovense се појавија кон крајот на 2013 година, Макс и Нора беа првите интерактивни секс играчки од ваков вид базирани на апликации. Посветениот тим на програмери работи напорно за да ви ги донесе карактеристиките што ги сакате и ги очекувате од компанија за секс технологија. Повратните информации од клиентите му дозволија на Lovense да биде еден од пионерите во индустријата и да ги има најдобрите прозиводи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Cowgirl – The Unicorn Премиум секс машина за јавање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
The Cowgirl - The Unicorn Премиум секс машина за јавањеThe Cowgirl – The Unicorn Премиум секс машина за јавање
139000 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top