The Cowgirl – Премиум секс машина за јавање

139000 ден

Карактеристики:

  • Премиум Секс-машина за јавање
  • Два силиконски приклучоци безбедни за телото: обвивка со груба текстура од  кожа и закривен додаток Wildwest 8,9 cm
  • LED далечински управувач со кабел за лесна контрола
  • Универзален адаптер за погодност насекаде
  • Сеопфатен кориснички прирачник за да се обезбеди беспрекорно искуство
  • Водич за јавање со совети и инспирација
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Сигурно плаќање
The Cowgirl – Премиум секс машина за јавање

Ви ја претставуваме „Каубојката“ – врвна сексуална машина за јавање: вашиот нов придружник за врвно задоволство.

Доживејте го врвот на задоволството со The Cowgirl, извонредна и врвна секс машина за јавање, прецизно дизајнирана да го редефинира вашето разбирање за сексуалното задоволување. Изработен со софистицираност, овој револуционерен уред ве води на патување на стимулација кое не познава граници. Преку своите иновативни карактеристики и беспрекорен дизајн, The Cowgirl ветува неспоредливо сексуално искуство кое ќе ве остави да копнеете за повеќе.

Ослободете ги вашите желби со незаменлива контрола:

Срцето на The Cowgirl лежи во неговата целосно независна контрола на вибрациите и ротацијата, поставувајќи ја сцената за вашите најинтензивни и задоволувачки средби. Со 6 различни вибрирачки режими по ваша команда и ротација од 360 степени што се прилагодува на секој ваш каприц, вие го контролирате ритамот и интензитетот што одговараат на вашето расположение. Без разлика дали барате нежни бранови на задоволство или наелектризиран наплив на сензации, The Cowgirl е вашиот доверлив придружник на ова страсно патување.

Додатоци за секоја фантазија:

Препуштете се на разновидноста со вклучените силиконски додатоци безбедни за телото. Додатокот – обвивка со текстура Rawhide ги искушува вашите сетила со примамлива текстура, додека додатокот Wildwest, кој може да се пофали со заоблен дизајн од 8,9 cm, обезбедува истражување секој агол. Уживајте во вртлогот на сензации додека се префрлате помеѓу додатоците, откривајќи нови патишта до екстаза.

Создаден за удобност и издржливост:

Вашата удобност е најважна. Рачно изработеното седло ве обвива со кадифен облога, додека веганската кожна завршница обезбедува лесно чистење без да се загрозува стилот. Прецизно дизајниран да испорача неверојатни 1200 вртежи во минута со ултра моќни вибрации, „Каубојката“ е доказ за неспоредлив инженеринг и дизајн.

Стабилност и леснотија на користење:

Каубојката ја разбира важноста на стабилноста. Неговата силиконска основа отпорна на лизгање не само што ја одржува стабилна туку и ги штити вашите површини од гребнатини. Со капацитет да издржи тежина до 181 кг, оваа секс машина е цврста, правејќи ја секоја сесија уживање лесна и без грижи. Практичните рачки го олеснуваат транспортот, обезбедувајќи вашето задоволство да нема граници.

Контрола на вашите прсти:

Искусете ја иднината на контролата на задоволството со два интуитивни методи. Далечинскиот LED со жица нуди искуство со вклучување и играње, обезбедувајќи контрола на променлива брзина со кабел од 3 метри за лесно маневрирање. Алтернативно, истражете ја целосната безжична контрола преку апликацијата за паметни телефони која е погодна за корисниците, достапна и за iOS и за Android.

Ваше задоволство на ваш начин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Cowgirl – Премиум секс машина за јавање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
The Cowgirl – Премиум секс машина за јавање
139000 ден

Достапно по нарачка - Време за достава: 7 до 19 работни дена

Scroll to Top