Секс Машина со далечинска контрола

3790 ден

Карактеристики:

  • Материјал:ABS+Силикон
  • Боја: Розова
  • Големина: 35*230мм
  • Функција: 10 режими на вибрации +3 брзина нагоре и надолу
  • Тежина: 560 g/парче
  • Батерија: 1100mah
  • Напојување: USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Секс Машина со далечинска контрола

Оваа секс машина со ќе ви отвори комплетно нови видици во вашите сексуални игри. Секс машината е на далечинско управување, така што иако можете да ја користите соло, исто така можете слободно да ја препуштите контролата и да му дозволите на вашиот партнер да одлучува за интензитетот на вашата возбуда и задоволство.

Со своите ротирачки топки на средината, автоматската екстензија и неверојатно меката и мазна површина, оваа машина може да стане вашиот нов најдобар пријател.

Водоотпорна и исклучително тивка, оваа машина се полни со USB полнач и е многу едноставна за користење.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Секс Машина со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Секс Машина со далечинска контрола
3790 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top