Tardenoche – Magny вибратор масажер

1399 ден

Карактеристики :

 • 10 функции за вибрации
 • Магнетно USB за полнење
 • Класичен, дискретен и тивок дизајн
 • Водоотпорен
 • Висок квалитет на ABS
 • Лесен за користење интерфејс со едно копче
 • Препорачуваме ексклузивна употреба на лубриканти на база на вода
 • Целосна должина: 8,8 см
 • Пакетот содржи:
  Магни Bullet Вибратор
  Магнетен USB кабел
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: T-139 Категории ,
Сигурно плаќање

Tardenoche – Magny вибратор масажер

Знаеме дека класиката секогаш триумфира и затоа Magny го вклучивме во вашата омилена марка на еротски играчки, класичен bullet Вибратор, но со многу модерен шмек.

Како што споменавме, Magny е класичен bullet Вибратор, со издолжено тело, заоблен врв, дизајниран за удобно и пријатно вметнување и со совршена големина за удобност каква што не можете да замислите.

И ќе се запрашате, што е модерно во Magny? Magny е bullet Вибратор што можете да го полните преку магнетно USB, да, магнетно USB, за да не се грижите за ништо, само уживајте.

Со својот едноставен дизајн ја стимулира и внатрешната и надворешната страна на вашата вагина благодарение на неговата издолжена форма и свиленкастиот допир. Совршено е за секоја прилика, да си играте со партнерот, и во однос и во прелиминарните натпревари. Има моќен мотор и 10 функции за вибрации за никогаш да не ви биде досадно.

Не заборавајте правилно да го исчистите Magny со средство за чистење играчки, топла вода и добро да се исушите за да го максимизирате неговиот животен век и да го користите вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Tardenoche – Magny вибратор масажер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Tardenoche – Magny вибратор масажер
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top