TARDENOCHE – Вибратор со гаќички со далечинска контрола

4999 ден

Карактеристики:

  • Главен материјал: Високо квалитетен силикон, безбеден за телото
  • Без фталати
  • Боја: Црна
  • Вибрации: 10 режими на вибрација
  • Напојување: USB полнење
  • Далечинско управување до 6 метри
  • Димензии на стимулатор: 9,5 cm x 4,54 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
TARDENOCHE – Вибратор со гаќички со далечинска контрола

Искусете го врвното задоволство додека сте во движење со вибрирачките гаќички на TARDENOCHE BLISS. Ергономскиот дизајн на гаќите обезбедува удобно и цврсто вклопување за целодневна облека, за да можете да уживате во дискретно задоволство во секое време и каде било. Гаќите имаат моќен булет вибратор направен од висококвалитетен силикон кој обезбедува интензивни вибрации за вистинско оргазмично искуство. Вибраторот има повеќе режими на вибрации кои лесно може да се контролираат со помош на вклучениот USB далечински управувач. Далечинскиот управувач ви овозможува вам или на вашиот партнер да го контролирате интензитетот и моделот на вибрациите на оддалеченост до 10 метри, што го прави совршен за дискретна јавна игра.

За да го користите вибраторот за гаќички TARDENOCHE BLISS, едноставно вметнете го bullet вибраторот во џебот што се наоѓа во меѓуножјето на гаќите. Потоа, користете го далечинскиот управувач USB за да го вклучите вибраторот и да го изберете саканиот режим на вибрации. Можете да го користите вибраторот за соло игра или со вашиот партнер за да додадете дополнителна возбуда во вашите интимни моменти. Кога ќе дојде време за чистење, едноставно отстранете го булет вибраторот и измијте ги гаќите со сапун и вода. Силиконскиот материјал е лесен за чистење и одржување, така што ќе можете да уживате во ГАЌИЧКИТЕ TARDENOCHE BLISS во годините што доаѓаат.

Како заклучок, вибрирачките гаќички TARDENOCHE BLISS се совршен додаток на вашата колекција интимни играчки. Со својот дискретен дизајн, удобното вклопување, моќните вибрации и далечинскиот управувач кој е лесен за употреба, тој е најдобрата играчка за задоволство за соло играње или забава на парови. Земете го своето денес и доживејте го врвното задоволство!

Напомена: За користење на овој производ се препорачува ексклузивна употреба на лубриканти врз база на вода.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “TARDENOCHE – Вибратор со гаќички со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
TARDENOCHE – Вибратор со гаќички со далечинска контрола
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top