Squirrel – Клиторален стимулатор и вибратор

2299 ден

Карактеристики:

  • Стимулатор за вшмукување на клиторисот и Г-точка за комбинирани оргазми
  • 10 брзини на вшмукување
  • 10 режими на вибрации
  • Напојување: USB полнење
  • Технологијата Pleasure Air обезбедува неверојатна стимулација на вашите најчувствителни области
  • Големина: 9.5*10.5*3.5см
  • Нето тежина: 165 g
  • Боја: Виолетова
  • Содржина на пакетот: 1 x Вибратор; 1 x USB кабел за полнење; 1 Прирачник
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Squirrel – Клиторален стимулатор и вибратор

Нова технологија, Squirrel – Клиторален стимулатор и вибратор. Оваа мала верверичка ќе донесе повеќе забава во вашиот сексуален живот! Неговата „уста“ може да „цица“ за да ги стимулира чувствителните точки на вашето тело како што се клиторисот и брадавиците.

Има 10 прилагодливи интензитети на цицање од кои може изберете, за да ги пронајдете ги вашите омилени! Може да го користите сами или со партнерот, и од двата начини ќе добиете незаборавни искуства!
10 различни режими на вибрации – верверичката може да направи повеќе од цицање, таа и вибрира. Опашката на оваа мала верверичка е дизајнирана како вибратор. Со 10 режими на вибрации, од нежни до силни. Различната фреквенција и режими ќе ви дадат сосема ново искуство за оргазам. Погоден за брадавици, клиторис, анален, вагинален Г-точка и други чувствителни точки на вашето тело.
Изработен од силиконски материјал без фталати и хипоалерген, безбеден и пријатен за кожата. Одобрено од FDA, мек и мазен, без иритација на вашата кожа. Ергономски и флексибилен дизајн за да одговара на секое држење и насока на вашето тело.

Со вградената батерија на полнење, не треба да трошите пари за замена на батериите. Со полнење од 1 час, овој вибратор може да работи 120 минути. Специјалниот кабел за полнење го ставаме во кутијата, со USB адаптер или кој било USB интерфејс можете да го надополните.

IPX7 водоотпорен и лесен за чистење, може да се користи кога се капете или во базен. Работната бучава е помала од 40dB, работи тивко, никој нема да биде вознемирен!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Squirrel – Клиторален стимулатор и вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Squirrel – Клиторален стимулатор и вибратор
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top