Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со загревачки ефект

549 ден

Опис на производот

  • Погодни за масажа
  • Со загревачки ефект
  • Лесно се плакне и не остава дамки
  • Има сензуална арома и свилена текстура
  • Да не се чува на директна сончева светлина и влажност.
  • Не нанесувајте околу очите или околу рани.
  • Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
  • Не е компатибилен со кондоми

Достапност: На залиха

SKU: F3575-D-207774 Категорија
Сигурно плаќање
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со загревачки ефект

Доживејте зголемено задоволство со Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со загревачки ефект. Овие топчиња се прецизно направен за да ги подигне вашите интимни моменти, нудејќи примамлива комбинација на сензации.

Сензорно издигнување: Препуштете се на спој на задоволство со бразилските топчиња за масажа со загревачки ефект. Секој топче е исполнето со иновативна технологија со затоплувачки ефект, обезбедувајќи чувство на топлина што ја засилува возбудата за едно страсно искуство.

Премиум квалитет: Изработени со прецизност, овие топчиња се направени од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи безбедно и луксузно искуство за време на интимна игра.

Дискретно и елегантно пакување: Спакувани во елегантно и дискретно пакување, овој комплет зрачи со софистицираност, што го прави идеален додаток на вашата интимна колекција или внимателен подарок.

Засилени сензации: Овие бразилски топчиња нудат примамлива комбинација на задоволство и стимулација, совршени за истражување на нови нивоа на интимност и сензација.

Упатство за употреба
Намачкајте ги рацете со вода и држете го бразилското топче. Во контакт со влажноста и топлината на раката, топчето се раствора за околу 3-5 минути, ослободувајќи го маслото.
Нанесете со нежно масирање на ерогените области. По контакт со топлината на телото, топчето се раствора за кратко време, ослободувајќи течност што подмачкува, како и прекрасна арома, кои ја прават еротска предигра поинтересна и  го претвораат сексуалниот однос во интензивно патување до оргазам. Капсулата е направена од желатин, а внатрешната течност е масло за тело.

Овие бразилски топчиња можат да се користат и како интимен лубрикант. Сè што треба да направите е да вметнете топче во вагината или анусот и оставете го да се стопи околу 5 минути пред сексуалниот однос.

Подигнете го вашето задоволство со бразилските топчиња за масажа со загревачки ефект на Secret Play. Потопете се во чувствата на затоплување и зголемена возбуда за незаборавни интимни средби. Истражете ги волшебните ефекти и препуштете се на задоволствата неверојатни топчиња.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Secret Play

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со загревачки ефект”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Secret Play – Бразилски топчиња за масажа со загревачки ефект
549 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top