Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1

1899 ден

Карактеристики:

 • Материјал: Силикон + ABS
 • Големина: 6*4.6*21 cm
 • Тежина 170 g
 • Бои: Црвена
 • 10 функции на вибрации и движење на потиснување на јајцето
 • 6 функции за вшмукување во розата
 • Тивок начин на работа: <50 dB
 • Моќен мотор
 • Свилен допир
 • USB полнење
 • Водоотпорен (IPX7)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1

Уникатниот Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1 ви дава примамливи вибрации со едниот крај додека со другиот дава воздушни стимулации на клиторисот додека не постигнете експлозивно задоволство.

Технологијата на воздушни стимулации и силните вибрации овозможуваат да го почувствувате вибраторот на вашата Г-точка, додека делот за вшмукување е насочен кон вашиот клиторис.

Малку подмачкување на база на вода ќе ги доведе вашите сесии за мастурбација на сосема ново ниво на уживање. Со неговиот водоотпорен дизајн, можете да ги стимулирате сите ваши омилени зони под туш или када.

Вибраторот има 10 различни шеми на вибрации по должината на вратилото. Има и 6 начини на воздушни пулисрања, што ви овозможува да го најдете тоа што најмногу ви се допаѓа.

По секоја употреба, исчистете ја играчката со благ сапун и топла вода или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1Роза Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top