Rocks-Off – Bullet Вибратор 8 см Champaign Gold

899 ден

Карактеристики :

  • Едноставно погалете се за врвно уживање
  • Супер моќен bulet Вибратор
  • Една Вибрација
  • 100% водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E30319 Категории ,
Rocks-Off-logo
Сигурно плаќање

Rocks-Off – Bullet Вибратор 8 см

Овие нови Bullet вибратори за уживање во ограничена едиција ќе ве воодушеват, Champaign Gold доаѓа со една но многу моќна брзина! Оригиналниот светски бестселер RO-80mm од Rocks-Off е преполн со страсно моќни интензивни вибрации, дискретен Bullet вибратор за задоволство што ќе ви ги направи колената да се тресат, но ќе молите за уште. 100% водоотпорниот дизајн значи дека можете да го носите вашиот Bullet вибратор каде било со вас, дури и во кадата. Зошто да не го ставите ова џебно задоволство во вашата чанта за да бидете подготвени за акција и никогаш да не останете незадоволни. Лесно е да се види зошто оваа наградувана Rocks–Off joy играчка е дефинитивно најдобар пријател на една девојка! Достапен во 7 бои кои ќе ве испратат на седмо небо! Пробајте ги, сакајте ги, соберете ги… Ве предизвикуваме!

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

 

 

Боја

Златна

Brand

Rocks-Off

Rocks Off е многу популарен бренд за секс играчки, кој за неколку години стана водечки производител на секс играчки во Англија. Заедничко за сите производи на брендот е тоа што тие се темелно тестирани, се со многу висок квалитет и 100% погодни за телото. Rocks-Off се лансираше на светскиот пазар за возрасни со воведувањето на наградуваниот Rock-Chick. Од своето лансирање, компанијата се здоби со завидна репутација како водечки производител на играчки за возрасни во Велика Британија. Уникатниот дизајн, силниот бренд и изборот на материјали несомнено беа клучот за успехот на Rocks-Off. Rocks-Off ги постави стандардите за секс играчки кои се функционални, безбедни за употреба и пред се без фталати. Кога купувате производ Rocks-Off, имате уверување дека тој е дизајниран со задоволство и безбедност како приоритети.
Rocks-Off-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rocks-Off – Bullet Вибратор 8 см Champaign Gold”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Rocks-Off – Bullet Вибратор 8 см Champaign Gold
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top