Realov – Irena APP Control вибратор

3290 ден

Карактеристики:

  • Големина на јајцето: 16 cm (вкупна должина), 7,5 cm (ефективна должина), 3,3 cm (максимален дијаметар)
  • Тежина на јајцето: 55 g
  • Материјал: силиконски ABS
  • Батерија: литиумска батерија 3.7V 300mAh
  • Време на полнење: 80 минути
  • Максимална континуирана употреба: 4 часа
  • Водоотпорен: 100% водоотпорен
  • Режим на вибрации: 10 режими (претпоставени) + повеќе (прилагодено)
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Realov – Irena APP Control вибратор

 

Realov – Irena е Вибрирачко јајце контролирано од паметен телефон. Дизајниран е за соло игра, дискретна јавна игра и за парови кои не се секогаш заедно. Хардверот е целосно оптимизиран за јавна игра, така што е моќен, но тивок.

Преку својата апликација овозможува Видео разговор + далечинско управување од различно место. Дополнителна предност се прилагодените вибрации, добијте прилагодени вибрации со рачно цртање на екранот. Се контролира преку Мулти-контролен режим: глас, лизгање, движење, кликнување.

Има доста силен мотор но што е многу важно моторот е многу тивок што го прави идеален за користење на јавни места. Дополнително има ултра тивок режим на работа.

Вибраторот е 100% водоотпорен и направен од најквалитетен медицински силикон.

Покрај режимот за работа преку паметен телефон, Irena може да се користи и како кегел тренер односно како кегелово топче.

ВибраторотRealov – Irena направен од најквалитетен медицински силикон, без фталати. Овој вибратор има мек и реален гланс и доволно тврд за лесно вметнување. Супер свилената и мека површина на играчката ја прави удобно да се носи долго време. Идеална играчка за секси состанот, носете го ова вибро јајце додека сте во ресторан, вашиот партнер може да го контролира јајцето и да ве возбудува. Дали сте спремни за овој предизвик?

Следете ги инструкциите. Користете лубрикант на база на вода. Погрижете се редовно да го одржувате и чистите уредот.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Realov – Irena APP Control вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Realov – Irena APP Control вибратор
3290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top