Прстен за пенис – Зајачки Уши

490 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Премиум силикон
  • Без мирис
  • Тивок режим на работа
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-C002 Категорија
Сигурно плаќање
Прстен за пенис – Зајачки Уши

Во споредба со класичните прстени за пенис, овој прстен на себе има две вибрирачки зајачки уши. Овој 2 во 1 прстен ја комбинира функцијата на вибрирачки прстен за пенис, но и вибрирачки уши за обострано задоволство помеѓу партнерите. Win-Win ситуација.

Овој прстен е направен од мек и еластичен силикон, многу мазен и пријатен за кожата, прилагодлив за различни големини, прстен кој е погоден и да се користи подолго време.

Оваа секси играчка е супер лесна за оддржување и чистење по неговата употреба.

Совршен за мажи, но идеален за парови.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прстен за пенис – Зајачки Уши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Прстен за пенис – Зајачки Уши
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top