Прстен за пенис – Бик

490 ден

Карактеристики:

  • 100% безбедни материјали за телото
  • Материјал: Силикон, ABS пластика
  • Вкупна должина: 9,2 см
  • Напојувано од: 3 x LR41 (вклучено)
  • Функции: 1
  • Време на употреба: 3 часа
  • Содржина на кутијата: 1 x масажер, 3 x LR41
  • Подмачкување: На база на вода
  • Стил: прстен за пенис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CR-225351 Категорија
Сигурно плаќање
Прстен за пенис – Бик

Дали сте спремни за дополнителна прекрасна стимулација за време на сексот? Тогаш овој пенис прстен  – бик е токму тоа што ви треба.

Двојните прстени лесно може да се постават околу коренот на пенисот и скротумот, каде што му помагаат да постигне поцврста, поцелосна и подолготрајна ерекција. И двајцата можете многу да уживате.

Прстенот за пенисот има мини вибратор со моќен мотор кој емитува вибрации. Има 1 ниво на вибрации кои можат да бидат насочени кон нејзиниот чувствителен клиторис додека водите љубов.

Прстенот за пенисот Бик е направен од мек и флексибилен силикон. Користи 3 x LR41 батерии кои се вклучени.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прстен за пенис – Бик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Прстен за пенис – Бик
490 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top