Penthouse – Passion Goddess

899 ден

Проверете ги сите детали:

  • Полупроѕирен мини фустан
  • Боја: Црна
  • Големина: XL
  • Долги ракави
  • Тангата не е вклучена
  • Рачно миење во ладна вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 4061504005843 Категорија
Сигурно плаќање

Penthouse – Passion Goddess

За сите оние кои имаат малку попалава фантазија, ви го представуваме – Penthouse Dress Passion Goddess – Прифатете ја привлечноста на колекцијата Penthouse, дизајнирана да ја слави и нагласи вашата женственост. Бидете различни, бидете самоуверени и блескајте како никогаш досега во овој провокативен и стилски мини фустан кој секој момент го претвора во посебна пригода.

Фустанот Passion Goddess е ремек-дело во сензуалноста, со полупроѕирен дизајн кој додава мистерија и привлечност. Долгите ракави придонесуваат за неговата елегантна привлечност, додека најеротскиот дијамантски дезен веднаш асоцира на смелост и заводливост.

Овој фустан е направен за да одговара и да се прилега на различни типови на тело, овозможувајќи ви да се чувствувате самоуверено и секси. Без разлика дали ќе ја носите за специјална вечер или за спонтан момент на страст, долната облека Penthouse е дизајнирана да уживате во вашата женственост.

Имајте предвид дека тангата не е вклучена со фустанот.

Препуштете се на искуството со Penthouse – линија создадена за да се чувствувате секси и самоуверени. Ставете го на себе Penthouse Dress Passion Goddess и оставете секој момент да стане незаборавна прослава на вашата сензуалност.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

XL

Боја

Црна

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Passion Goddess”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Passion Goddess
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top