Penthouse – Love Bud чипка

699 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: S-L и XL
  • Еластична
  • Мрежеста ткаенина
  • Тангата не е вклучена
  • Со појас за подвезици
  • Отворено меѓуножје
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: 4061504005232 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Love Bud чипка

Откријте ја колекцијата Penthouse, дизајнирана да ја слави женственоста. Бидете различни, самоуверени, блескајте како никогаш досега. Без разлика каков стил ќе изберете денес, тоа секогаш ќе биде посебна пригода со нашата долна облека. Уживајте во долната облека Penthouse, линија создадена за вас. Чувствувајте се секси со Пентхаус.
Разгорете ја вашата жешка страна со овој прекрасен модел Има фина мрежа и разновидни дезени што ги гушкаат вашите облини. На дното лентите закачени на чорапите симулираат халтер за чорапи

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Love Bud чипка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Love Bud чипка
Scroll to Top