Penthouse – Heart Rob

899 ден

Проверете ги сите детали:

  • Боја Бела.
  • ВКЛУЧЕНО: Мини  Фустан, Танга.
  • ГОЛЕМИНА:  L/XL.
  • МАТЕРИЈАЛ: 92% Најлон, 8% еластин.
  • ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ: Рачно миење во ладна вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31935 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Heart Rob

Мини фустан со длабоко деколте и отворен грб, со танга (2 парчиња)

Во овој жежок класик вие сте кралица на срцата! Тесниот мини фустан инспирира со непроѕирен изглед и крој што го гушка телото и припиен. Врвот е водопадното деколте, кое ги нагласува вашите гради и деколте и ќе ја сврти главата на вашиот партнер. Вашиот грб, исто така, заслужува место во центарот на вниманието: прерамките не само што обезбедуваат оптимално вклопување, туку и создаваат неверојатен исечок на грбот. Комплетот вклучува и врвка за да одговара на фустанот, што го комплетира аутфитот.

Ќе ви биде тешко да го тргнете партнерот од вас откако ќе го облечете овој фустан.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, M/L

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Heart Rob”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Heart Rob
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top