Obsessive – Tulia Сет

2299 ден

Карактеристики:

 • достапни големини: S/M и M/L
 • дводелен сет изработен од ултра примамлива мрежа и чипка
 • прилагодливи ремчиња и повеќестепено затворање – совршено се вклопуваат
 • меки, делумно проѕирни корпи
 • чипка со прекрасен дезен
 • розовите делови ги нагласуваат женските облини
 • чипкани гаќички со решение ComfyCut – удобност при носење и фантастичен изглед
 • секси, триаголен крој
 • два розови лакови – шармантен украс
 • меки ткаенини со Multistretch состав – супер еластичен (90% полиамид, 10% еластин)
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: D-221297 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Tulia Сет

Секси и слатко! Биди своја

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Знаете дека секси долната облека е покана за навистина топла вечер со вашата сакана… Сакате да ја преземете контролата во вашата спална соба? Земете го овој прекрасен сет! Ставете го наутро. Оваа секси тајна цел ден ќе ве потсетува дека ноќта ќе биде неверојатна. И можете да го изненадите вашиот маж кога ќе се врати дома! Дали ви се допаѓа оваа идеја?

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, M/L

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Tulia Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Tulia Сет
Scroll to Top