Penthouse – Forbidden Fruit

899 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: XL
  • Еластична
  • Мрежеста ткаенина
  • Беспрекорен дизајн за поголема удобност
  • Отворено меѓуножје
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31921 - D-227518 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Forbidden Fruit

Откријте ја колекцијата Penthouse, дизајнирана да ја слави женственоста. Бидете различни, самоуверени, блескајте како никогаш досега. Без разлика каков стил ќе изберете денес, тоа секогаш ќе биде посебна пригода со нашата долна облека. Уживајте во долната облека Penthouse, линија создадена за вас. Чувствувајте се секси со Пентхаус.
Вметнете ги вашите женски облини во ова уникатно боди и имајте совршена сексуална привлечност со отворено меѓуножје за возбудлив интимен пристап. Мрежестите чорапи со вертикални исечоци ја вајаат вашата женска фигура.
Бидете диви, шармантни, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, ние ветуваме дека секој ден ќе биде посебен повод со нашата долна облека. Тој сигурно ќе знае што имате на ум кога ќе облечете некоја од долната облека на Пентхаус.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Forbidden Fruit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Forbidden Fruit
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top