Penthouse – Bedtime Story

899 ден

Проверете ги сите детали:

  • Боја Виолетова.
  • ВКЛУЧЕНО: Мини  Фустан, Танга.
  • ГОЛЕМИНА:  M/L.
  • МАТЕРИЈАЛ: 73% Полиестер, 27% еластин.
  • ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ: Рачно миење во ладна вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E31845 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Penthouse – Bedtime Story

Кажете му на вашиот љубовник малку поинаква ноќна приказна – по можност во овој заводлив мини фустан! Фустанот е изработен од фина мрежа која удобно се обвиткува околу вашите облини и ви дава женствена силуета. Со оглед на тоа што V-деколтето е изработено од фина чипка, вашето деколте е особено нагласено, а рамките на вратот обезбедуваат оптимално вклопување. Вашиот грб може да смета и на прекрасен изглед благодарение на длабокиот исечок. Комплетот вклучува и врвка што одговара на фустанот – за совршена приказна пред спиење.

Ќе ви биде тешко да го тргнете партнерот од вас откако ќе го облечете овој фустан.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, M/L

Brand

Penthouse

Откријте ја првата колекција Penthouse дизајнирана да ја слави вашата женственост. Бидете различни, самоуверени, истакнати. Без разлика кој стил ќе го изберете денес, Penthouse ветува дека секој ден ќе биде посебен со нивната долна облека. Уживајте во оваа секси, висококвалитетна линија создадена само за вас! Уживајте да бидете Penthouse девојка!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Penthouse – Bedtime Story”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Penthouse – Bedtime Story
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top