Obsessive – Црн Корсет и танга

2599 ден

Карактеристики:

  • Достапни големини: SM
  • Мека цветна чипка и проѕирни
  • Прилагодливи прерамки и ремчиња
  • Полни чаши
  • Вклучува: корсет и соодветна обична танга
  • Чорапи не се вклучени
  • Загарантирано совршено вклопување, меки и еластични ткаенини
  • Состав: 85% полиамид, 15% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: OB-3957 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање

Obsessive – Црн Корсет и танга

Секси и слатко!

Obsessive, синоним за елеганција, софистицираност и сензуалност. Нема да најдете опис што одговара на годините на работа кои го направија Obsessive бренд par excellence во долна облека.

Овој корсет од линијата  се одликува со полупроѕирни материјали од тантела, со цветен дезен кој не остава ништо на имагинацијата. Има области во непроѕирно црно во комбинација со области во тантела со цветен дезен.

Убава и нежна ткаенина која ќе го покрие вашето тело или на вашата љубовница. Овој црн корсет има цветни орнаменти кои совршено се комбинираат со проѕирни под градите и грбот. Неговите прерамки се прилагодливи, како и ремчињата на халтерот за чорапи. Чашките се меки и обложени за совршен изглед.

Obsessive значи инспирација за жените. Елеганција, сензуалност, љубов… Најдобри ткаенини и најдобри везови за создавање уникатни парчиња долна облека.

Светски лидери во долна облека! Никој не прави подобри!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

S/M, L/XL

Brand

Obsessive

Obsessive е производител на секси долна облека за жени. Obsessive е еден од најпрепознатливите брендови на еротска долна облека во Европа. Награден со многу награди за потрошувачи и награден со титулата Луксузен бренд Obsessive ги исполнува имагинациите и соништата на илјадници клиенти во 40 земји во светот. Агњешка и Томек Шпила - го создадоа Obsessive во 2006 година. Познати на сите континенти по нивната секси долна облека за жени. Нивната приказна стана инспирација и идеја за брендот, производите и духот Obsessive. Од самиот почеток, Obsessive е бренд за парови, создаден од парови. Obsessive не е само секси долна облека. Знаеме дека со секоја Obsessive кутија можете да ја почувствувате врската, љубовта и желбата. Затоа си поставија цел - борба со досадата и рутината. Секојдневно инспирираат, се забавуваат и се стремат да ги натераат другите луѓе да сакаат, да се отворат за нивните потреби, да ги рушат бариерите. Obsessive веруваат дека заедно е подобро.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Obsessive – Црн Корсет и танга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Obsessive – Црн Корсет и танга
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top