-47%

Мини Вибратор со додатоци

Original price was: 590 ден.Current price is: 310 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: ABS пластика.
  • Без фталати
  • Должина: 10 см.
  • Дијаметар: 2,5 cm.
  • 1 ниво на вибрации.
  • Тип батерија: 1 x AA батерија (не е вклучена).
  • Додатоци: 4 различни капаци за монтирање на вибратор.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-VRE05 Категории , Ознака:
Сигурно плаќање
Мини Вибратор

Ако барате мал, разновиден и високо ефикасен вибратор, пробајте го овој мини вибратор.

Совршен е за да ви даде надворешна стимулација на клиторисот или другите ерогени зони на телото. Вибраторот има четири различни капаци, така што можете да го најдете вашиот омилен со кој ќе ве задеваат.

Вибраторот на клиторисот има едно ефективно ниво на вибрации. Може да се користи и соло или со партнер како дел од заводлива предигра или непослушна игра.

Направен од ABS без фталати. Користи 1 AA батерија (не е вклучена).

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Светло сина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини Вибратор со додатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мини Вибратор со додатоци
Original price was: 590 ден.Current price is: 310 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top