Melo – Вибрирачко јајце со далечинска контрола

2890 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • 10 функции за вибрации
  • Безжичен далечински управувач
  • USB полнење
  • IPX6 Водоотпорен
  • Без фталати и латекс
  • Димензии: 15cm x 3cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Melo – Вибрирачко јајце со далечинска контрола

Силиконско вибрирачко јајце со далечински управувач Melo ви носи чисто задоволство. Со секси црната играчка е апсолутно невозможно долго да се одолее на искушението.
Мал, компактен и секогаш со вас кога сте далеку од дома.

Разгалете се со елегантниот Melo додека патувате или на непознати места. Останува незабележано во секоја чанта и импресионира со едноставниот и прекрасен дизајн.

Моќниот мотор има 10 различни програми за вибрации до врвот на вашето задоволство – од нежна масажа до интимни вибрации, сè е вклучено. Нурнете во нескротливо лудило со менување на поставките на програмата од време на време додека се стимулирате себеси. Се е толку лесно и на едно копче на далечинскиот управувач! Клиторисот е една од најерогените зони кај жените.

Едноставно стимулирајте го вашиот бисер на љубовта со ова прекрасно вибрирачко јајце во форма на кит и уживајте во брановите на задоволство што ве обземаат. Благодарение на својата елегантна и мазна текстура, Melo во облик на јајце е особено ветувачки и заводлив.

Пријатно меката структура ви обезбедува посебни сетилни дразби.
Неговата водоотпорна природа овозможува овој носител на страста за небесни сексуални игри, да го носите насекаде, како туш, када или базен. Одлични сензации преку сензуална вагинална стимулација!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Melo – Вибрирачко јајце со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Melo – Вибрирачко јајце со далечинска контрола
2890 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top