Malcom – Вибрo јајце со App Control

2999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • Контрола преку мобилна апликација
  • 10 режими на вибрации
  • Големина: 92 mm*67 mm
  • Дијаметар:34 mm*36 mm
  • Тежина: 155 g
  • Водоотпорен
  • Тивок: <50 db
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Malcom – Вибрo јајце со App Control

Malcom – Вибрo јајце со App Control е направено од течен силикон и е меко и флексибилно за носење. Неговиот врв е контуриран без напор да го опфати вашиот клиторис, овозможувајќи ви да го внесете дискретниот вибратор во вашите гаќички и да уживате.

Задоволството е загарантирано!

Со далечинско управување, тивок како шепот, овој вибратор за во гаќички ви нуди комплетна дискреција дури и при најсилното ниво на сензација. Опуштете се во блаженство додека вашиот партнер ги прелистува поставките и режимите на вибрација со помош на апликацијата. Уживајте во интимна врска без да се соблекувате, со оваа тајна вибрација во вашите гаќички.

Идеален за парови, но исто така и за соло секси игра.

*Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Malcom – Вибрo јајце со App Control”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Malcom - Вибрo јајце со App ControlMalcom – Вибрo јајце со App Control
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top