Мини вибратор за во гаќички со далечинска контрола

1899 ден

Карактеристики:

  • Вибратор за во гаќички со далечинска контрола
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Напојување: USB полнач
  • Далечински управувач со опсег до 15 метри + 1 AAA батерија
  • Дискретен и тивок
  • Водоотпорен
  • Димензии: 11,3 cm x 14 cm
  • 10 шеми на вибрации и интензитет
  • Без мирис
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Вибратор за во гаќички со далечинска контрола

Мини вибратор за во гаќички со далечинска контрола е супер возбудлив за носење! Дискретниот, стилски вибратор ве води во авантура.

Овој стимулатор на клиторисот е исклучително мек и пријатен на допир благодарение на неговите супер квалитетни силиконски материјали. Неговиот тенок дизајн, идеален за дискретна употреба во вашата долна облека. Има далечински управувач кој е многу лесен за користење што го прави овој вибратор совршен е за забава во пар.

Можете да го земете вибраторот со себе и да тргнете во авантура. Бидејќи овој вибратор одлично се вклопува во вашите гаќички и има далечински управувач за да можете целосно да ја предадете контролата на некој друг. Вашиот партнер на пример. Носете го мини вибратор за во гаќички со далечинска контрола за време на ноќно излегување и играјте си со себе или имајте романтична вечер со партнерот и оставете го вашиот партнер да одлучи колку ќе бидете возбудени. Излегувањето никогаш не било толку возбудливо.

Оваа секс играчка е многу безбедна бидејќи е направена од 100% силикон безбеден за телото и е 100% водоотпорна. Не се грижите дали ќе се навлажни, можете целосно да се опуштите. Обликот е ергономски дизајниран така што е многу пријатен за носење. Не го чувствувате се додека не почне да вибрира…

И исто така многу важно: вибрацијата на гаќичките е тивка, па само вие и вашиот партнер знаете што се случува во вас. Далечинскиот управувач работи на оддалеченост до 15 метри, така што има многу простор за возбудлива, интензивна и разиграна вечер!
Овој вибратор за гаќички е исто така многу убав подарок за да и го подарите на вашата девојка. Забавата и возбудата се загарантирани!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Виолетова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мини вибратор за во гаќички со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мини вибратор за во гаќички со далечинска контрола
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top