Луксузен Бат Плаг Роза со Далечинска контрола

1899 ден

Карактеристики:

  • Боја: Црна, Црвена
  • Материјал: Висококвалитетен силикон + ABS
  • Големина: 103мм x 40мм
  • Тежина: 109 g
  • Режими на вибрации: 10 моќни режими
  • Напојување: USB полнење
  • Далечинска контрола
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-MN-2342803 Категории ,
Сигурно плаќање
Луксузен Бат Плаг Роза со Далечинска контрола

Ви го претставуваме Луксузен Бат Плаг Роза со Далечинска контрола, прекрасно дизајниран уред за задоволство што комбинира елеганција и функционалност. Овој вибратор во форма на роза е совршен за парови кои сакаат да истражуваат нови димензии на задоволство и интимност.

Изработен да личи на деликатна роза, овој бат плаг ( bat plag ) е визуелно привлечен колку што е функционален. Неговата уникатна форма додава допир на романтика и софистицираност на вашите интимни моменти, што го прави совршен додаток на вашата колекција.

Со 10 различни режими на вибрации, овој анален вибратор нуди низа сензации од благи до диви. Лесно префрлајте се помеѓу режимите користејќи ги копчињата за навигација или вклучениот далечински управувач за да го најдете совршениот ритам за вас и вашиот партнер.

Направен од врвен силикон безбеден за телото и издржлив ABS, овој вибратор е дизајниран за удобност и безбедност. Материјалот е пријатен на кожата обезбедува мек, мазен допир кој брзо се загрева до температурата на телото, обезбедувајќи пријатно и удобно искуство.

Подобрете ја вашата игра со неговиот далечински управувач. Без разлика дали сте блиску или подалеку во собата, далечинскиот управувач ви овозможува лесно да ги менувате режимите на вибрации, додавајќи возбудлив елемент на изненадување и исчекување на вашите сесии.

Заборавете на маката со батериите. Овој анален вибратор може да се полни преку USB, што гарантира дека е секогаш подготвен кога сте и вие. Едноставно поврзете го на USB полнач и за кратко време ќе имате часови непрекинато задоволство.

Начин на користење:

Наполнете го уредот: Целосно наполнете го вибраторот со помош на вклучениот USB-кабел пред првата употреба.
Нанесете лубрикант: Користете лубрикант на база на вода за помазно и поудобно искуство.
Вметнете нежно: Внимателно вметнете го вибраторот во саканата положба.
Изберете режим на вибрации: Користете ги копчињата на вибраторот или далечинскиот управувач за да го изберете претпочитаниот режим на вибрации.
Истражувајте и уживајте: Експериментирајте со различни режими и дозволете моќните вибрации да ве доведат вас и вашиот партнер до нови височини на задоволство.

Инструкции за нега:

Чистете пред и после употреба: Користете топла вода и благ сапун или средство за чистење играчки.
Чувајте го правилно: Pроверете дали вибраторот е целосно сув пред да го чувате на ладно и суво место.

Прифатете ја елеганцијата и функционалноста на Луксузниот Бат Плаг Роза со Далечинска контрола. Неговите моќни вибрации, луксузни материјали и далечинскиот управувач го прават совршен избор за парови кои сакаат да ги подобрат своите интимни моменти и заедно да истражуваат нови задоволства. Достапен во неверојатна црна и црвена боја, овој вибратор во облик на роза е прекрасен и возбудлив додаток во вашата спална соба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црвена, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен Бат Плаг Роза со Далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Луксузен Бат Плаг Роза со Далечинска контрола
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top