LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 20см

3699 ден

Карактеристики:

  • Направено од супер реалистичен двослоен TPE материјал
  • Додадена технологија со лизгачка кожа со густина на duaI ја стимулира меката надворешна кожа со цврста внатрешност
  • Рачно изработено за екстремно задоволство
  • Лесно се свиткува до која било форма
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Нема на залиха

SKU: LV317015 Категорија
Сигурно плаќање
Реалистично Дилдо со кожа 20см

Ви го претставуваме LOVETOY – Реалистично Дилдо со кожа 20см. Дилдото е изработено да дава неверојатно реалистична и реална сензација. Направено со напредна двослојна технологија, ова дилдо обезбедува автентично искуство, имитирајќи го чувството на пенис во ерекција.

Реална двојна густина: Искусете реални сензации со неговиот двоен слој од TPE материјал. Специјалната технологија со двојна густина создава мазна надворешна кожа и задоволително цврста внатрешност, симулирајќи го реалното чувство на пенис во ерекција.

Флексибилно и виткање: Дизајниран да се прилагодува без напор, ова дилдо може да се пофали со извонредна флексибилност. Свиткајте го во која било форма што ја сакате, овозможувајќи приспособено искуство што ја надминува ригидноста на вистинскиот пенис.

Чувство на лизгање на кожата: Доживејте неспоредливо задоволство со неговата лизгачка карактеристика на кожата, што го подобрува реалистичното чувство за време на интимните моменти.

Мерки и димензии: Oва дилдо е со должина од 20 cm и ширина од 4,5 cm, обезбедувајќи одлична големина за исполнети искуства.

Компатибилно подмачкување на база на вода: За подобрено и помазно искуство, едноставно додајте малку подмачкување на база на вода пред употреба.

Искусете ги природните чувства на вистински пенис, во комбинација со флексибилноста и задоволството што го нуди ова дилдо. Препуштете се на персонализирано искуство кое ги надминува очекувањата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 20см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top