LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 18см

1990 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Супер реалистичен двослоен TPE материјал
  • Додадена технологија со лизгачка кожа со густина на duaI ја стимулира меката надворешна кожа со цврста внатрешност
  • Димензии: 18cm
  • Боја: Кафена
  • Рачно изработено за екстремно задоволство
  • Флексибилно
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: LV317011 Категорија
Сигурно плаќање
LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 18см

Направено од реалистичен двослоен материјал со лизгачка кожа за чувство слично како вистински допир, со специјална технологија на двојна густина за симулирање на чувството на пенис во ерекција, можете да уживате во мека надворешна кожа и задоволително цврста внатрешност.

Рачно изработен за автентичност, ова реалистично дилдо ( dildo ) може многу лесно да се свитка во која било форма, дури и подобро од вистински пенис.

Со својата вакуум основа за прицврстување, рацете ќе ви бидат слободни. Компатибилен со најразлични видови страп он ремени токму поради својата вакуум основа

Само додадете малку подмачкување на база на вода за да ја подобрите вашата игра.

По употреба, едноставно измијте го со благ сапун и обична вода и доколку е потребно, дополнително дезинфицирајте го со средство за чистење сексуални играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 18см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LoveToy – Реалистично Дилдо со кожа 18см
1990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top