LELO – Vibe Soraya Wave – Вибратор

15999 ден

Карактеристики  :

 • Материјал: Високо квалитетен силикон
 • WaveMotion™ технологија
 • Безбеден за телото: Да
 • Боја: Темно сина
 • Напојување: USB полнење
 • 8 режими на вибрација
 • Тежина: 186 гр
 • Големина: 22 cm x 7,5 cm x 4,4 cm
 • Должина на пенетрација: 11 cm
 • Функција за заклучување
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: L-8144 Категорија
Сигурно плаќање
LELO – Vibe Soraya Wave – Вибратор

LELO VIBE SORAYA WAVE MIDNIGHT BLUE е врвна алатка за задоволство за оние кои бараат луксузно и задоволувачко искуство. Неговиот елегантен и ергономски дизајн е направен од висококвалитетни материјали безбедни за телото, што го прави безбеден и удобен за употреба. Овој вибратор располага со различни уникатни и приспособливи поставки, што ви овозможува да го најдете совршеното ниво на интензитет и вибрации за вашите преференции.

Со својата технологија за движење налик на бранови, Сораја бран дава интензивни и пријатни сензации кои сигурно ќе ве остават да се чувствувате задоволни. Soraya Wave, исто така, е опремен со различни други функции, вклучително и тивок мотор за дискретна употреба, батерија на полнење за долготрајна моќност и водоотпорен дизајн кој овозможува користење во када или туш. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да додадете малку возбуда во вашиот сексуален живот со партнерот, LELO VIBE SORAYA WAVE MIDNIGHT BLUE е совршен избор.

Со својот врвен квалитет и иновативни карактеристики, овој вибратор сигурно ќе ви овозможи незаборавно искуство секогаш кога ќе го користите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LELO – Vibe Soraya Wave – Вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
LELO – Vibe Soraya Wave – Вибратор
15999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top