Lelo – Elise 2 дилдо вибратор

11999 ден

Карактеристики  :

  • Материјали: Висококвалитетен силикон
  • Боја: Црна
  • 8 режими на вибрација
  • 2 моќни мотори
  • Тивок
  • Напојување: USB полнење
  • Водоотпорен: Да
  • Производот го добивате во дискретна и необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: L-7607-E23741 Категории , ,
Сигурно плаќање
Lelo – Elise 2 Вибратор

LELO ELISE 2 е луксузен и моќен вибратор кој е дизајниран да обезбеди врвно задоволство. Неговиот елегантен и ергономски дизајн е направен од висококвалитетни материјали безбедни за телото, што го прави безбеден и удобен за употреба. Со различни приспособливи поставки и режими, ELISE 2 ви овозможува да го прилагодите вашето искуство според вашите преференции.

Неговиот моќен мотор дава интензивни и пријатни сензации кои сигурно ќе ве остават да се чувствувате задоволни и исполнети. LELO ELISE 2, исто така, располага со различни други карактеристики, вклучувајќи тивок мотор за дискретна употреба, батерија што се полни за долготрајна моќност и водоотпорен дизајн кој овозможува користење во када или туш. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да додадете малку возбуда во вашиот сексуален живот со партнерот, LELO ELISE 2 е совршен избор ако сте во потрага по ново dildo. Со својот врвен квалитет и иновативни карактеристики, овој вибратор сигурно ќе ви овозможи незаборавно искуство секогаш кога ќе го користите.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Боја

Црна

Brand

Lelo

Брендот што ќе стане LELO започна во 2003 година, во предната соба на градска куќа во Стокхолм, каде што тројца дизајнери се споија на точното место во точно вистинско време, со токму вистинската идеја. Тоа беше идеја која на крајот ќе ги преобликува и ќе ги надмине границите на цела индустрија, а започна со едноставно прашање: „Што ако нашите најинтимни предмети беа направени исто толку убави како оние што ги прикажувавме со најголема гордост? Тие се бренд различен од сите други: LELO долго време се етаблира како бренд за луксузно задоволство, водечки на пазарот во дизајн, иновации, технологија и репутација. Нивното наследство е изградено на квалитетот, обезбедувајќи го своето место како најистакнат бренд за секс играчки во светот. Но, LELO не е само бренд за секс играчки; тоа е движење за грижа за себе насочено кон оние кои знаат дека задоволството ги надминува полот, сексуалната ориентација, расата и возраста. Тие нудат искуство на екстаза без срам, задоволство од откривање на сите чуда на своето тело, со што им олеснуваат на своите клиенти со самодоверба што води до исполнет интимен живот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lelo – Elise 2 дилдо вибратор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lelo – Elise 2 дилдо вибратор
11999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top