Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1

1899 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон + ABS
  • 10 фреквентни вибрации
  • Напојување: USB на полнење
  • Тежина: 170 g
  • Големина: 3 cm x 19 cm
  • Функција: Вибратор за вшмукување на клиторисот
  • Боја: Розова, Виолетова
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1

Прекрасен Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1 ви дава примамливи вибрации со едниот крај додека со другиот дава воздушни стимулации на клиторисот додека не постигнете експлозивно задоволство.

Технологијата Air-pulse и силните вибрации овозможуваат да го почувствувате вибраторот на вашата Г-точка. Додека пак делот за вшмукување е насочен кон вашиот клиторис.

Малку подмачкување на база на вода ќе ги доведе вашите сесии за мастурбација на сосема ново ниво на уживање. Со неговиот водоотпорен дизајн, можете да ги стимулирате сите ваши омилени зони под туш или када.

Вибраторот има 10 различни шеми на вибрации по должината на вратилото. Овие вибрации ви дозволуваат да го најдете тоа што најмногу ви се допаѓа.

По секоја употреба, исчистете ја играчката со благ сапун и топла вода или средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Клиторален Стимулатор со вибратор 2 во 1
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top