Клиторален Стимулатор – Делфин

390 ден

Карактеристики:

 • Стимулатор на клиторис и Г-точка за комбинирани оргазми
 • 1 модел на вибрации
 • Водоотпорен
 • Работи на 1 АА батерија (не е вклучена)
 • Големина: 13*2.4см
 • Нето тежина: 44 g
 • Боја: Жолта, Розова, Сина, Зелена
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Содржина на пакетот:

  1 x Вибратор
  1 Прирачник

Достапност: На залиха

SKU: PL-M001 Категорија
Сигурно плаќање
Клиторален Стимулатор – Делфин

Оваа мала играчка има една задача – интензивно вибрирање.
Со само еден клик можете да уживате во неверојатно сексуално задоволство и да зачекорите во рајот на оргазмот.

Водоотпорен – за супер забава во бањата.

Добијте бројни интензивни оргазми со помош на прекрасната технологија на вибрации скриена во овој клиторален стимулатор. Го стимулира целиот ваш клиторис со пулсирачки вибрации.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Плава, Розева, Портокалова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Клиторален Стимулатор – Делфин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Клиторален Стимулатор – Делфин
390 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top