Голем Сет за Врзување

1399 ден

Карактеристики:

  • Сет за врзување.
  • Боја: Црна
  • Манжетните се целосно прилагодливи
  • Материјал: Мека перница, висококвалитетни ремени и меки потпирачи
  • Водоотпорен материјал
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: HC.10091-B Категорија
Сигурно плаќање
Голем Сет за Врзување

Надоградете ги вашите интимни моменти со нашиот Голем Сет за Врзување во кревет. Овој извонредно дизајниран сет за врзување е совршен за да додаде допир на возбуда и да се осигура дека вашиот партнер е безбедно и удобно прицврстен. Без разлика дали сте почетник или искусен играч во светот на ропството, овој сет е дизајниран да ги задоволи вашите потреби.

Овој сет за врзување има прекрасен дизајн кој одговара на речиси сите жени. Ограничувањата не само што му обезбедуваат вашиот партнер да се држи во посакуваната положба, туку и додаваат елемент на визуелна привлечност. Ова ви овозможува да ги задоволите вашите еротски желби додека вашиот партнер останува привлечно воздржан, подготвен за вашиот допир.

Овој сет за врзување е направен од врвни материјали за да се обезбеди удобност и издржливост. Меката перница обезбедува удобна основа, додека висококвалитетните ремени и меките потпирачи го држат вашиот партнер безбедно на своето место. Материјалите се нежни за кожата, овозможувајќи долготрајна употреба без непријатност.

Барате уникатен и интимен подарок? Овој сет за врзување за сексуално ропство во кревет е совршен избор за вашиот љубовник. Тоа може да ви помогне да истражувате нови сексуални игри и искуства, да ја подобрите вашата врска и да ве зближи. Изненадете го вашиот партнер со овој подарок и уживајте во чувствата што никогаш досега не сте ги доживеале.

Инструкции за нега

Чистете по употреба: Нежно исчистете ги потпирачите и перницата со влажна крпа и благ сапун.
Правилно чување: Проверете дали потпирачите се целосно суви пред да ги чувате на ладно и суво место.

Внесете ново ниво на возбуда и интимност во вашата спална соба со овој сет за врзување во кревет. Создаден за удобност и издржливост, овој извонреден сет е дизајниран да ви помогне вам и на вашиот партнер да истражувате нови димензии на задоволство и поврзаност.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голем Сет за Врзување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Голем Сет за ВрзувањеГолем Сет за Врзување
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top