Darkness – Секси Црни Метални лисици

899 ден

Карактеристики:

  • Метални лисици
  • Елегантна црна завршница
  • Прилагодлива големина
  • Сигурен механизам за заклучување
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-235607 Категорија Ознака:
Сигурно плаќање
Darkness – Секси Црни Метални лисици

 

Подигнете ја вашата игра на сосема ново ниво со црните метални лисици DARKNESS. Прецизно изработени и дизајнирани и за естетика и за функционалност, овие лисици се задолжителен додаток за вашите интимни авантури.Ако сонувате како го врзувате партнерот и стекнувате целосна контрола над неговото/нејзиното тело, металните лисици Darkness  се одличен избор избор.

Лисиците се идеални за оние од вас кои сакаат да експериментираат со врзување и фиксирање. Врзете ги рацете на партнерот или врзете ги за креветот и ставете ги клучевите додека не завршите со играњето.

Впечатливата црна боја додава елемент на мистерија и интрига на вашите сесии за врзување, што ги прави визуелно привлечни.

Со прилагодлива големина, овие лисици се погодни за различни големини на зглобови, што ги прави совршени и за почетници и за искусни ентузијасти.

Без разлика дали истражувате лесно ропство или навлегувате во поинтензивна игра со BDSM, овие лисици се доволно разновидни за да ги задоволат вашите желби.
Зголемете ја страста и емоциите во вашите интимни моменти со црните метални лисици DARKNESS. Истражувајте ги вашите фантазии со самодоверба и стил.

Вклучени се два клуча. Лисиците имаат безбедносно копче кое гарантира безбедно искуство.

Darkness Лисиците се направени од метал. Тие се чувствуваат студени и тешки на кожата како дополнителна сензуална димензија.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Darkness – Секси Црни Метални лисици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Darkness – Секси Црни Метални лисици
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top