Булет Вибратор со 10 брзини

799 ден

Карактеристики:

  • 10 режими на вибрација
  • Едно копче за лесна навигација
  • Мека завршница
  • Материјал: Силикон + ABS
  • Напојување: USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL- BV23101 Категорија
Сигурно плаќање
Булет Вибратор со 10 брзини

Ви ја претставуваме најновата иновација во технологијата за задоволство: прецизен Булет Вибратор со 10 брзини. Дизајниран да дава насочена стимулација токму онаму каде што најмногу посакувате. Овој елегантен и дискретен вибратор е вашиот клуч за отклучување на неспоредливо задоволство.

Одликувајќи се со специјализиран G-SPOT дизајн, овој булет вибратор фокусира моќни вибрации токму на вашиот клиторис, брадавиците и другите чувствителни точки, засилувајќи го секој допир и галење за воодушевувачки оргазми. Без разлика дали се препуштате во соло игра или ја подобрувате интимноста со партнерот, овој разновиден вибратор сигурно ќе ги задоволи вашите најдлабоки желби.

Кажете им збогум на маката за постојано менување на батериите. Нашиот мини вибратор за полнење преку USB е погоден за уживање во движење, дискретно сместувајќи се во вашата чанта или патничко куќиште. Со само два часа полнење, уживајте до еден час непречено задоволство, без потреба од незгодни AAA батерии.

Создаден од ABS материјал кој е безбеден за телото, булет вибраторот обезбедува искуство погодно за кожата секој пат. Плус, неговата тивка работа ви овозможува да уживате во дискретно задоволство каде и да одите, без да се грижите за несаканото внимание.

Доживејте блаженство без граници со нашиот водоотпорен булет вибратор. Совршен за туширање со пареа или за сензуално капење. Оваа разновидна играчка лесно се чисти без напор, давајќи ви мир на умот и непречено задоволство.

Препуштете се на врвното уживање со нашиот прецизен булет вибратор. Без разлика дали сте почетник или искусен ентузијаст, овој моќен и пренослив вибратор сигурно ќе го однесе вашето задоволство до нови височини.

Напомена* Употребувајте го овој производ со лубрикант врз база на вода за совршено незаборавно искуство.

Производот го добивате во дискретна, необележана амбалажа.

Боја

Виолетова, Розева, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Булет Вибратор со 10 брзини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Булет Вибратор со 10 брзиниБулет Вибратор со 10 брзини
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top