Baile – Adour Вибратор 22см

1499 ден

Карактеристики:

  • Мулти вибрации
  • Напојување: 2 АА батерии
  • Димензии: 22,5 cm x 3,7 cm
  • Меки висококвалитетни материјали безбедни за телото
  • Флексибилно тело за максимално задоволство
  • Лесно за чистење
  • Препорачан лубрикант: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BW-001081 Категорија
Сигурно плаќање

Baile – Adour Вибратор 22см

Овој вибратор е совршен за почетници, но и за аматери. Неговата форма е повеќе од вистинска и вклучува флексибилна глава, супер мека и е целосно полна со вени. Се загрева до температурата на вашето тело до дополнително вистинско искуство. Вклучува моќна мулти-вибрација, многу лесен за употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Adour Вибратор 22см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Adour Вибратор 22см
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top