Avanua – Melek Боди

2799 ден

Карактеристики:

  • Едноделно чипкано боди
  • Боја: Црна
  • Достапни големини: L / XL
  • Состав: 75% полиестер, 15% полиамид, 10% еластин
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: 5901721606036 Категорија
Сигурно плаќање
Avanua – Melek Боди

Ви го претставуваме бодито на Авануа – Мелек. Откријте ја вашата сензуалност со ова извонредно парче долна облека што ја надминува елеганцијата и привлечност.Avanua – Melek Боди е волшебен спој на софистицираност и заводливост, дизајнирано да ја нагласи вашата природна убавина.

Изработен со прецизно внимание на деталите, Melek бодито се одликува со нежен и сложен дизајн кој ги подобрува вашите облини. Проѕирната ткаенина создава примамлива силуета, додека чипката додава допир на романтичен шарм.

Бодито Avanua – Melek може да се пофали неверојатно луксузен материјал, што го прави идеален избор за интимни прилики. Дизајнот со отворен и прозирен грб предизвикуваат чувство на разиграно заведување, оставајќи траен впечаток.

За нега, се препорачува рачно миење за да се зачува нежната ткаенина и сложените детали.

Потопете се во луксузното чувство на бодито на Avanua – Melek – олицетворение на женственост и самодоверба. Надополнете ја вашата колекција долна облека со ова безвременско парче кое зборува многу без да каже ниту збор.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Големина

L/XL

Боја

Црна

Brand

Avanua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Avanua – Melek Боди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top